Huckleberry Games na tegorocznej edycji targów PGA

Huckleberry Games na tegorocznej edycji targów PGA

3 October , 2017

Już za kilka dni, jak co roku, Poznań zostanie opanowany przez miłośników gier, a teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełnią wystawcy, wśród których znajdzie się również zespół Huckleberry Games.

Tegoroczne targi PGA, jedno z największych branżowych wydarzeń w tej części Europy, to wspaniała okazja do bliższego poznania graczy i nawiązania bezcennych relacji biznesowych. Studio deweloperskie Huckleberry Games chce zaprosić do udziału wszystkich, którym tematyka gier jest bliska i którzy dostrzegają rosnący potencjał branży oraz e-sportów.

Podczas tegorocznych targów PGA twórcy będą promować swoją debiutancką produkcję, symulator postapokaliptycznej rzeczywistości o nazwie Edengrad. Czerpiąc wzorce z legendarnych gier gatunku, takich jak Fallout czy Mad Max, udało się im stworzyć niepowtarzalne uniwersum, w którym gracz ma dużą dowolność w kreowaniu własnej postaci i współtworzeniu samej gry. Koncepcja Edengradu zyskała zaufanie graczy na całym świecie, którzy postanowili finansowo wesprzeć proces tworzenia tytułu. W ślad za nimi poszedł inwestor Erne Ventures i prace nad produkcją ruszyły pełną parą.

Na ten moment Edengrad znajduje się w fazie wczesnego dostępu na platformie Steam, a spływające z całego świata pozytywne opinie na temat gry pozwalają wierzyć, że dla fanów gatunku stanie się ona pozycją obowiązkową.

Dzięki oryginalnie przygotowanemu stoisku, licznym konkursom i udziale w panelach dyskusyjnych z graczami, dzieło Huckleberry Games z pewnością zainteresuje wielu graczy i biznesmenów związanych z branżą gier.

Twórcy gry Edengrad zapraszają do pawilonu 5, stoisko 100.

Do zobaczenia na gamingowym szlaku!