Władze Spółki

Patryk Borowski – Prezes Zarządu

Założyciel firmy, główny programista oraz projektant przy grze Edengrad. Aktywny w branży gier oraz społeczności twórców od 12 lat.

Andrzej Wojno – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Organizacji i Zarządzania, kierunek Prawo Bankowe i Podatkowe. Od początku kariery zawodowej związany z instytucjami finansowymi. W latach 1992-1996 jeden z dwóch współtwórców oraz Dyrektor Biura Handlowego Pekao Leasing Sp. z o.o. Od 1996-1999 Dyrektor Handlowy w Polskim Funduszu Inwestycyjnym S.A. odpowiedzialny za część leasingową spółki. W latach 1999-2000 Product Manager w BGŻ Leasing S.A. Jednocześnie od 1995 jako właściciel/ udziałowiec prowadził własne projekty biznesowe m.in. merchandising dla znanych firm z branży FMCG w sieciach hipermarketów na terenie całego kraju. Lata 2002-2009 kontrakt z Prudential/Pramerica Financial Inc., gdzie odpowiadał za zarządzanie zespołem, rekrutację, szkolenia, sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Obecnie Prezes Zarządu Zen Capital S.A. spółki inwestycyjnej specjalizującej się w przedsięwzięciach typu SEED, Pre-IPO, IPO, oraz Członek Rad Nadzorczych spółek notowanych (Motoricus S.A.) oraz zmierzających na NC.

Łukasz Rosiński – Członek Rady Nadzorczej

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Ukończył Akademię Leona Koźmińskiego, specjalność: Strategie inwestycyjne i kapitałowe. Ponadto Pan Łukasz Rosiński studiował na Fachhochschule Ludwigshafen am Rhein, Hochschule für Wirtschaft, Niemcy, jest także absolwentem II edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. 2008 Stażysta m.in. w Komisji Nadzoru Finansowego, Allianz TFI oraz CMS Corporate Management Services Sp. z o.o. w latach 2012 – 2013 zatrudniony na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w spółce INFINITY8 S.A. (obecnie Dom Maklerski W Investments S.A.), Autoryzowanym Doradcy rynku NewConnect i Catalyst. Był odpowiedzialny za projekty emisji obligacji korporacyjnych oraz przygotowanie projektów M&A oraz pre-IPO na rynku NewConnect. od czerwca 2014 roku – Członek Zarządu Macromoney Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., podmiotu będącego w procesie licencyjnym na prowadzenie działalności Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych.

Piotr Gniadek – Członek Rady Nadzorczej

Posiada wykształcenie wyższe. Ukończył Polsko Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych gdzie uzyskał tytuł Inżyniera Informatyki. Ponadto Pan Piotr Gniadek jest także absolwentem Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania gdzie uzyskał tytuł magistra marketingu i zarządzania. W latach 1998 – 2001 – Internet Idea S.A. – Usługi Internetowe. Programista. Od 2001 Dyrektor ds. Informatyki. W latach 2008 – 2010 – Motoricus S.A. (Oponix.pl S.A.) – Sieć sklepów motoryzacyjnych online oraz punktów serwisowych. Spółka notowana na alternatywnym rynku New Connect. Prezes Zarządu. Od 2010 Gero S.A. – Inwestycje seed & startup. Prezes Zarządu. Od 2014 Arrinera Automotive S.A. – Producent samochodów. Członek Zarządu.

Kamil Borowski – Członek Rady Nadzorczej

Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – Wydział Gospodarki Międzynarodowej, kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalizacja Biznes Międzynarodowy. Specjalista od tworzenia i zarządzania społecznością w grach internetowych. W swojej karierze ściśle związany również z technologią webową. W latach 2009-2016 odpowiedzialny za zarządzanie społecznością oraz rozwijanie gry sieciowej net4game.com. Od 2013 do 2015 współtworzył oraz zasiadał w zarządzie startupu Codenly Sp. z o.o.. Spółka ta zajmowała się grami internetowymi oraz aplikacjami mobilnymi.

Grzegorz Borowski – Członek Rady Nadzorczej